KUCUKFAHISE (ALLAHTAN PLAYERİZ) CLANININ YÜZÜ LÜTFEN OKUYUN.

'Fotoğraf / Videolar' forumunda Veysel Samet tarafından 4 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. cancel43

  cancel43 New Member Oyuncu

  Ya çok uzatıyorsun ben seni 2w2 çağırıyorum hala ağlıyorsun :D Olgunmuş olgun olan bir insan oyun için ana bacı katmaz namus sözü vermez :) ağlamaz hadi şimdi git pipinle oyna. Bu saatten sonra sana cevap yok geliyorsan yaz buraya KOCAMAN 2W2 GELİYORUM İFADEMİ ALIN DİYE .. O zaman cevap veririm video ile :)
   
 2. Veysel Samet

  Veysel Samet New Member Oyuncu

  Bu amın evladı hala konuşuyormu 10 k kcsine denildi söz verildi ana avrat koyuldu 3 gün oyuna girmedi clanındaki adam bile diyor napalım çıktı gelmedi diye sımdıde tekrar gelmıs ağlıyor tüm server ne kadar karaktersiz olduğunu gördü hala ötüyorsun mahkeme olaylarının arasında yorum atma gereği duydum cunki yenildiği halde hala kc vermedi ve o güzel tatlı annesini ortaya koydu onuda geçtim kendi clanındaki adamlar bile siktir cekti buna hala daha ben asarım ben keserim vermessem orospu evladıyım diyodun insan ister istemez düşünüyor şimdi acaba ? Diye ;)
  Burdan sunshıne clanına selamlar bu gavatın oğlunu kafanıza takmayın oyununuza bakın işlerimi halledip döneceğim kafam aşırı yoğun.
   
 3. xBozkurtOrdusu

  xBozkurtOrdusu New Member Oyuncu

  Daha yenimi anladın kardeşim o haysiyetsizleri, ben çok emek verdim ettim ama işte yılanın başını küçükken eziceksin ki dönüp geri seni sokmasın zehri ile, bu yüzden xSEKER şeref yoksunu insan , zamanında kardeşim kardeşim diye götümde gezen erhan isimli karaktersiz , adamlar şimdi abi olmuşlar , tolga sende kendini farklı bi bok zannetme kardeşim saygılar hepinize.
   
  Veysel Samet bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş